STRONA DOMOWA DUSZPASTERSTWO HISTORIA PARAFII KONTAKT
Strona domowa Intencje mszalne Historia Parafii Aktualności Duszpasterstwo Biblioteka parafialna Izba Pamięci Relikwie w parafii Kontakt

Grupy parafialne

Gr. Modlitewna św. O. Pio Grupa Misyjna III Zakon Św. Franciszka Róże Różańcowe Zespół charytatywny Ministranci Dzieci Maryi Schola dziecięca Szafarze Oaza Bliższe przyg. do małżeństwa

II Niedziela Zwykła 18.01.2015r. Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

7:30 Za † Bronisławę Krzempek od sąsiadów z Adelajdy.

10:30 Za †† dziadków: Agnieszkę i Brunona Gonska, Annę i Józefa Paszek, Genowefę i Jana Gocałek, Zofię i Ryszarda Raniszewskich.

12:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

15:00 Nieszpory kolędowe.

15:30 Za †† Jadwigę i Magdalenę Kolon, brata Karola, rodziców, Teodora i Annę Kołoch, syna Józefa, zmarłych z rodzin Gruszka i Szojda, Henryka Zuber i dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek 19.01.2015r. Św. Józefa Sebastiana Pelczara

7:00 Za † Leopolda Gąska od Tadeusza Pilch z żoną i rodziną.

Wtorek 20.01.2015r. Św. Fabiana i Sebastiana

7:00 Za †† Annę Musiołek i jej siostrę.

Środa 21.01.2015. Św. Agnieszki

17:00 Za †† Franciszka Niemczyk, żonę Annę córkę Jolantę, Zofię i Franciszka Mazur oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Czwartek 22.01.2015r. Św. Wincentego Pallotiego

7:00 Za † Leopolda Gąska - od kuzynki z Olkusza Zofii Piątek.

Piątek 23.01.2015r. Bł. Męcz. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy.

17:001. Za †† Katarzynę i Ludwika Mańka, brata Jana, syna Sylwestra, synową, zięcia i zmarłych z pokrewieństwa.

2. Za †† Łucję i Walentego Nowok, syna Pawła, zięcia, siostrę Lambertę, Marię i Małgorzatę Kuźnik oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Sobota 24.01.2015r. Św. Franciszka Salezego

13:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

17:00 Za †† Jana Przemyk w 2 rocz. śmierci, rodziców i teściów oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Czyszczenie kościoła: Poniedziałek 19.01. i sobota 24.01.2015r. godz. 9:00 ul. Jedności i Adelajdy.


III Niedziela Zwykła 25.01.2015r.

7:30 Za †† Bernarda Czerwińskiego w 1 rocz. śmierci i żonę Krystynę.

10:30 Za †† Annę Spyra w rocz. śmierci, rodziców, teściów i zmarłych z pokrewieństwa.

12:00 Za †† Alojzego i Jadwigę Kuś, 2 córki, 2 zięciów, zmarłych z pokrewieństwa Kuś i Mikołajec, Stefanię i Jana Rezner oraz zmarłych z pokrewieństwa.

15:00 Nabożeństwo kolędowe.

15:30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci Małgorzaty Spyra i Natalii Beczała, ich rodziców i chrzestnych.

Udzielenie sakramentu chrztu św.

Poniedziałek 26.01.2015r. Św. Tymoteusza i Tytusa

17:00 Za † Jana Pieczka od wnuków z rodzinami i prawnuków.

Wtorek 27.01.2015r. Bł. Jerzego Matulewicza

7:00 Za †† Ernesta Rożek, brata Adama, siostrę Marylę i zmarłych z pokrewieństwa.

Środa 28.01.2015. Św. Tomasza z Akwinu dK

17:00 Za †† Marię i Ludwika Sodzawiczny, synową Janinę, Annę Sodzawiczny, ojca Jana Pieczka, dziadków i dusze z pokrewieństwa.

Czwartek 29.01.2015r. Św. Anieli Merici

7:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny.

Piątek 30.01.2015r.

17:00 1. Za †† rodziców: Marię i Teofila Kudła na pamiątkę urodzin, ich rodziców, Karolinę i Pawła Nowak, Teresę i Mateusza Kudła, rodzeństwo z obu stron oraz zmarłych z pokrewieństwa Nowak i Kudła.

2. Za † Annę Musiołek w 30 dzień po śmierci.

Sobota 31.01.2015r. Św. Jana Bosko

17:00 1. Za †† Edwarda Wierzyńskiego, Antoniego i Helenę Wierzyńskich, Jana i Elżbietę Bieleckich, szwagra Henryka Kuzię i zmarłych z pokrewieństwa.

2. Za † Jerzego Maroszek w 1 rocz. śmierci.

Czyszczenie kościoła: Poniedziałek 26.01. i sobota 31.01.2015r. godz. 9:00 ul. Jordana i Wieniawskiego.


IV Niedziela Zwykła 01.02.2015r.

7:30 Za †† rodziców: Marię i Ignacego Hałat, 3 synów, Annę Czerwiński, 2 mężów, syna Józefa, 2 córki: Marię i Monikę, synowe: Teresę i Gertrudę oraz zmarłych z rodzin Hałat, Kudła i Czerwiński.

10:30 Za † Leopolda Gąska - od sąsiadów.

12:00 Za †† Augustyna i Gertrudę Śleziona, ich rodziców, rodzeństwo, ks. Wilhelma Goli, Lucjana Ślezionę w rocz. śmierci, Janusza Gawryla i dusze w czyśćcu cierpiące.

15:00 Koncert.

15:30 Za †† rodziców: Elżbietę i Edwarda Wójcik oraz zmarłych z rodzin: Wójcik, Gryman, Piszczek i Baron.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
ul. Jedności 14, 43-245 Studzionka, tel.: 032/ 212 33 56