STRONA DOMOWA DUSZPASTERSTWO HISTORIA PARAFII KONTAKT
Strona domowa Intencje mszalne Historia Parafii Aktualności Duszpasterstwo Biblioteka parafialna Izba Pamięci Relikwie w parafii Kontakt

Grupy parafialne

Diakonia Lit. i Organiści Gr. Modlitewna św. O. Pio Grupa Misyjna III Zakon Św. Franciszka Róże Różańcowe Zespół charytatywny Ministranci Dzieci Maryi Schola dziecięca Szafarze Oaza Bliższe przyg. do małżeństwa

IX Niedziela Zwykła 29.05.2016r.

7:30 W intencji uczestników Dnia Skupienia Śląskich Grup Modlitwy i Czcicieli św. Ojca Pio.

10:30 Za †† męża Leopolda Gąska na pamiątkę urodzin oraz rodziców i teściów.

12:00 Za †† Gertrudę i Augustyna Śleziona ich syna Lucjana, rodziców, rodzeństwo, ks. Wilhelma Golo, Janusza Gawryla i dusze w czyśćcu cierpiące.

15:00 Nabożeństwo majowe z procesją.

15:30 Do Bożej Opatrzności i Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Filipa Jażdżyk jego rodziców i chrzestnych.

Udzielenie sakramentu chrztu św.

Poniedziałek 30.05.2016r. Św. Jana Sarkandra

17:30 Nabożeństwo majowe z procesją.

18:00 1. Za †† Alojzego Masłowskiego w rocz. śmierci, żonę Annę, córki: Martę i Annę, syna Alojzego, synową Bertę, 4 zięciów, wnuka i prawnuka.

2. Za †† Augustyna i Annę Kudła, wnuka Czesława, 2 zięciów, Jadwigę i Atanazego Paszek oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Wtorek 31.05.2016r. Nawiedzenie N.M.P.

17:30 Nabożeństwo majowe z procesją.

18:00 1. Za †† Andrzeja Białas, Mariusza Janko, Marię i Jana Krzywda, Bertę i Józefa Janko oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †† Ludwika Skaźnik, braci: Augustyna i ks. Franciszka, rodziców: Alojzego i Marię, Pawła i Martę Sinka, dziadków, Jana i Annę Kołoch, zmarłych z rodzin: Kołoch, Sinka, Skaźnik i Czernecki.

Środa 01.06.2016r. Św. Justyna.

17:30 Nabożeństwo eucharystyczne z procesją.

18:00 1. Za †† rodziców: Emeryka i Helenę Kaplita, teściów, Wiktora i Janinę Karwowski, dziadków z obu stron i zmarłych z pokrewieństwa.

2. Za †† Henryka Mazur na pamiątkę urodzin, braci, Annę i Franciszka Niemczyk, córkę Jolantę, Annę i Jana Łakota, syna Jana, ks. Sylwestra Balcarek i zmarłych z pokrewieństwa.

I Czwartek 02.06.2016r.

18:00 Nabożeństwo z procesją.

1. O nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne.

2. Do Bożej Opatrzności i M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze za pewne rodziny oraz w pewnej intencji.

I Piątek 03.06.2016r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7:00 W intencji czcicieli N.S.P.J.

18:00 1. Za †† matkę Marię Ostrzołek, męża Alojzego, wnuczkę Grażynę, zięciów: Stanisława i Edwarda.

2. Za †† Gertrudę i Józefa Pudełko, brata, siostrę, rodziców, dziadków, rodzeństwo, córkę, wnuka, syna, synową, 2 zięciów, Zofię i Ludwika Ziebura, 2 zięciów, rodziców, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

I Sobota 04.06.2016r. Wspomnienie Niepokalanego Serca N.M,P,

8:00 W intencjach wynagradzających N.S. M. Godzinki

13:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Heleny i Henryka z okazji 50 rocz. ślubu oraz za całą rodzinę.

14:00 Ślub rzymski: Kawula - Stalmach.

15:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Leokadii z okazji 80 rocz. urodzin oraz za całą rodzinę.

18:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla ks. kanonika Wojciecha z okazji jubileuszu 50 rocz. kapłaństwa.

Sprzątanie kościoła: Poniedziałek 30.05. i sobota 04.06.2016r. godz. 9:00 ul. Jordana i Wieniawskiego

X Niedziela Zwykła 05.06.2016r.

7:30 Za †† ojca Alojzego Czerwińskiego, rodziców chrzestnych, Gertrudę Pietrzyk, Bernarda Czerwińskiego, Jana Pieczka, zmarłych z rodzin Czerwiński i Szandar.

10:30 Za †† Stanisława Kuś, jego rodziców, syna Andrzeja, wnuka Dawida, Łucję i Pawła Tetla, zmarłych z rodzin: Sojka, Kolon i Kuś.

12:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Oliwii z okazji przyjęcia I Komunii św. oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla rodzin: Goławski i Kałus.

15:00 Nabożeństwo do N.S.P.J.

15:30 Za †† Marię i Tomasza Mężyk, syna Józefa oraz zmarłych z rodzin: Mężyk, Kasza i Pisarek.

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie."

Operacja mająca na celu: "Zachowanie dziedzictwa kulturowego poprzez remont wieży zabytkowego Kościoła położonego w Studzionce" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 313,322,323 "Odnowa i rozwój wsi" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
ul. Jedności 14, 43-245 Studzionka, tel.: 032/ 212 33 56