STRONA DOMOWA DUSZPASTERSTWO HISTORIA PARAFII KONTAKT
Strona domowa Intencje mszalne Historia Parafii Aktualności Duszpasterstwo Biblioteka parafialna Izba Pamięci Relikwie w parafii Kontakt

Grupy parafialne

Gr. Modlitewna św. O. Pio Grupa Misyjna III Zakon Św. Franciszka Róże Różańcowe Zespół charytatywny Ministranci Dzieci Maryi Schola dziecięca Szafarze Oaza Bliższe przyg. do małżeństwa

XXIX Niedziela Zwykła 19.10.2014r.

7:30 Za wszystkich wypisanych w naszej "Księdze Zmarłych" o radość życia wiecznego dla nich.

10:30 W intencji misjonarzy i wolontariuszy misyjnych i o nowe powołania misyjne.

12:00 Za †† Emilię Kasza w rocz. śmierci, siostry: Helenę i Łucję, brata Józefa, bratową Stefanię, Teodora Lazar, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

15:00 Nabożeństwo różańcowe

15:30 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże w pewnej intencji.

Poniedziałek 20.10.2014r. Św. Jana Kantego

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 1. Za †† Annę i Alojzego Paszyna, ich rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych, Jadwigę Paszyna, matkę Zofię, Edwarda Krzysteczko, rodziców, teściów i rodzeństwo.

2. Za †† Józefa i Jadwigę Śleziona w rocz. śmierci.

Wtorek 21.10.2014r. Bł. Jakuba Strzemię

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 Za †† Lesława Górkę na pamiątkę urodzin, jego rodziców, Marię i Teodora Ziebura, córkę Apolonię, 4 synów, zięciów, synową Helenę, wnuka Piotra i wnuczkę Gabrielę.

Środa 22.10.2014r. Św. Jana Pawła II

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 Za †† Jadwigę Śleziona, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek 23.10.2014r. Św. Jana Kapistrana i Józefa Bilczewskiego

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 Za †† Łucję Gruszczyk, męża Benedykta, Łukasza Kolba i zmarłych z pokrewieństwa.

Piątek 24.10.2014r. Św. Antoniego Clareta.

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 1. Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla pewnej rodziny.

2. Za †† Annę i Andrzeja Sojków, Franciszka Pustelnika, Jadwigę, Małgorzatę i Karola Wymysło i zmarłych z pokrewieństwa.

Sobota 25.10.2014r.

13:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Ernestyny i Ryszarda z okazji 50 rocz. ślubu oraz za całą rodzinę.

16:00 W intencji Gimnazjum o Boże błogosławieństwo.

17:15 Nabożeństwo różańcowe.

18:00 1. Za †† Annę i Alojzego Magiera, syna Bernarda, teściów: Stanisława i Zofię Balcerzak, 2 synów: Zygmunta i Bolesława, pokrewieństwo: Magiera, Balcerzak, Pinocy i Waleczek, Jadwigę i Magdalenę Kolon oraz za całe pokrewieństwo.

2. Za †† Józefa Kudłę i Jana Pieczkę, ich rodziców i teściów, Alojzego Czerwińskiego i zmarłych z pokrewieństwa z obu stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

Czyszczenie kościoła: Poniedziałek 20.10. i sobota 25.10.2014r. godz. 9:00 ul. Jordana i Wieniawskiego.


XXX Niedziela Zwykła 26.10.2014r.

7:30 Za † Jadwigę Jochacy w 2 rocz. śmierci.

10:30 Za †† Józefa Zieburę na pamiątkę urodzin, dziadków z obu stron, Dominika Tomalę i Tadeusza Pustelnika.

12:00 Za †† Roberta Paliczkę - zamiast kwiatów od rodziny Waleczek.

13:00 Podziękowanie Panu Bogu i rodzicom za dar życia i wychowania od Mateusza i Anny.

15:00 Nabożeństwo różańcowe.

15:30 Do Bożej Opatrzności i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Zuzanny Smołka, ich rodziców i chrzestnych. Udzielenie sakramentu chrztu świętego.

Poniedziałek 27.10.2014r.

7:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę dla pewnej rodziny.

16:15 Różaniec fatimski

18:00 1. Za †† rodziców: Bronisławę i Henryka Lebioda, synową Ilonę, Helenę i Antoniego Wierzyńskich, syna Edmunda, zięcia Henryka i dusze z pokrewieństwa.

2. Za †† Lucjana Ślezionę, na pamiątkę urodzin, jego rodziców: Augustyna i Gertrudę Ślezionów, ks. Wilhelma Golli, Janusza Gawryla, Franciszka i Elżbietę Pala, Stanisława Palę, zmarłych z rodzin: Pala Wizner i Jabłko, Sylwestra Łakotę, Czesława i Elżbietę Wiktorko, Wiktorę Cenkiel, Stanisława i Stanisławę Stachowicz, Helenę i Andrzeja Klęczar oraz za tragicznie zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek 28.10.2014r. Św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza

16:15 Nabożeństwo różańcowe.

17:00 1. Za †† Eugeniusza Gąska, Franciszkę, Bertę i Konrada Gąska, Gertrudę i Augustyna Gamża, zmarłych z rodzin: Gąska i Gamża.

2. Za †† Stanisława Skupień na pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, wnuczkę i dusze w czyżu cierpiące.

Środa 29.10.2014r.

16:15 Nabożeństwo różańcowe.

17:00 Za †† Anielę i Józefa Cieśla, syna Tadeusza, Annę i Józefa Małyjurek i zmarłych z rodziny.

Czwartek 30.10.2014r.

16:15 Nabożeństwo różańcowe.

17:00 Za † Antoniego Skażnik na pamiątkę urodzin.

Piątek 31.10.2014r.

17:00 Za †† Annę Niemczyk, męża Franciszka, córkę Jolantę, Zofię i Franciszka Mazur oraz zmarłych z pokrewieństwa.

19:00 Nabożeństwo różańcowe.

Sobota 01.11.2014r. Uroczystość Wszystkich Świętych

7:30 Za parafian w 6 rocz. poświęcenia kaplicy na naszym cmentarzu.

10:30 Za parafian w 6 rocz. poświęcenia kaplicy na naszym cmentarzu.

12:00

14:00 Nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz.

15:30

Czyszczenie kościoła: Poniedziałek 27.10.2014r. i piątek 31.10.2014r. godz. 9:00 ul. Małcużyńskiego, Żeleńskiego i Ligonia.


Niedziela 02.11.2014r. Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych

7:30 Za zmarłych księży i siostry zakonne z naszej parafii.

10:30 Za †† Andrzeja Stebel i zmarłych z pokrewieństwa.

12:00 Za † Alojzego Słomka w 30 dzień po śmierci.

15:00 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych

15:30 Za †† Józefa i Teresę Chodzidło, 2 synów: Edwarda i Rufina, synową Bronisławę, 2 wnuczki Urszule, Leona i Jadwigę Łakota, syna Feliksa i dziadków z obu stron, Jana i Gertrudę Pudełko, Franciszka Goraus i Alojzego Kisiela.

Poniedziałek 03.11.2014r. Św. Marcina de Porres

16:30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

17:00 1. Za †† Janinę i Jozefa Suchy, Marię i Ludwika Mrzyk oraz wnuczkę Magdalenę Mikołajczyk. 2. Za †† z rodzin Knapczyk i Lenik.

Wtorek 04.11.2014r. Św. Karola Boromeusza.

16:30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

17:00 1. Za †† Marię, Pawła i Jadwigę Spyrów, syna Brunona, synową Annę, Ludwika i Katarzynę Mańka, syna Sylwestra, żonę Klarę, zięcia Feliksa i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †† Teresę Czerwiński, córkę Zofię, Alojzego i Annę Czerwiński, 2 córki: Marię i Monikę, syna Józefa, Piotra i Marię Sławik, syna Bernarda i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa 05.11.2014r.

16:30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

17:00 1. Za †† córkę Reginę Pająk w 10 rocz. śmierci, męża Józefa Kolarczyk, rodziców: Zofię i Konrada Kolon, Gertrudę Klimża, Emę Kolon, zmarłych z rodzin Kolon i Langer oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za †† Wandę i Teodora Pistelok, Emilię i Franciszka Niezgoda, zmarłych z rodzin: Niezgoda i Pistelok, Annę i Franciszka Konieczny, córkę Monikę, zięcia Stefana, syna Edmunda, wnuka Janusza i zmarłych z pokrewieństwa.

I Czwartek 06.11.2014r.

16:30 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

17:00 Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne.

I Piątek 07.11.2014r.

7:00 W intencji czcicieli N.S.P.J.

16:15 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych.

17:00 1. Za †† Gertrudę, Józefa, Agnieszkę i Alojzego Pudełko, rodziców, dziadków, rodzeństwo, syna, synową, córkę , 2 zięciów, Zofię i Ludwika Ziebura, zięciów: Augustyna i Józefa, zmarłych z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

2. Za † Henryka Zuber w 2 rocz. śmierci.

I Sobota 08.11.2014r.

8:00 W intencjach wynagradzających N.S. Maryi. Godzinki.

13:00 Za żywych i zmarłych z rodziny Kojzar.

17:00 Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Dariusza Pryszcz za rodziców, rodzeństwo i chrzestnych oraz za całą rodzinę.

2. Do Bożej Opatrzności i M.B. Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Rafała Klepek za rodziców, rodzeństwo i chrzestnych oraz za całą rodzinę.

Czyszczenie kościoła: Poniedziałek 03.11.2014r. i sobota 08.11.2014r. godz. 9:00 ul. K. Miarki.


XXXII Niedziela Zwykła 09.11.2014r.

7:30 Za † Teresę Brudys - od sąsiadów z ul. Rolniczej.

10:30 Za zmarłych nauczycieli z naszej parafii.

12:00 Za † Alojzego Słomka - od rodzin Dulemba i Leśniewski zamiast kwiatów.

15:00 Nabożeństwo różańcowe.

15:30 Za †† Edwarda Wierzyńskiego, Jadwigę i Antoniego Niedźwiedź oraz zmarłych z pokrewieństwa.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
ul. Jedności 14, 43-245 Studzionka, tel.: 032/ 212 33 56